BIP BIP A+ A- A-

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie

W życiu istnieje jeden sposób na to, aby być szczęśliwym: żyć dla innych. (L. Tołstoj)

  • Program Rodzina 500+
    Program Rodzina 500 plus to 500 zł miesięcznie na każde drugie i kolejne dziecko, bez dodatkowych warunków. Rodziny o niskich dochodach otrzymają wsparcie także na pierwsze lub jedyne dziecko przy spełnieniu kryterium 800 zł netto lub 1200 zł w przypadku wychowywania w rodzinie dziecka niepełnosprawnego.
    Dowiedz się więcej...
  • Karta dużej rodziny

    Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny to system zniżek dla rodzin wielodzietnych. Liczba instytucji i firm, które oferują zniżki rodzinom systematycznie się powiększa. Wszystkie miejsca oferujące zniżki będą opatrzone logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”. Wykaz zniżek, które można otrzymać za pomocą Karty Dużych Rodzin...

    Dowiedz się więcej...

Nabór na stanowisko

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ślesinie zaprasza do składania ofert na stanowiska pracy, w związku z realizacją projektu ,,LUS''  Lokalne Usługi Społeczne w powiecie konińskim:

- psycholog

- terapeuta uzależnień

- opiekun w ośrodku pomocy społecznej.

Infomacje o naborze na  stanowiska można uzyskać w odpowiednich plikach załączonych poniżej:

 

Komunikat dotyczący zmian na nowy okres zasiłkowy 2017/2018 w sprawie 500+, świadczeń rodzinnych oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego. 

Wydawanie żywności !

Żywność  wydawana będzie w dniu 24.05.2017r. od godziny 9:00 do godziny 14:00 w budynku znajdującym się przy siedzibie Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ślesinie.

 

Wydawanie żywności

Żywność  wydawana będzie w dniu 14.06.2017r. od godziny 8:00 do godziny 13:00 w budynku znajdującym się przy siedzibie Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ślesinie

 

 

 

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w  Ślesinie

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO– ASYSTENT RODZINY